Ağaoğlu “Yatırımlarımıza Devam Edeceğiz”

Ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılı durumun bütün iş sektörünü etkilediğini belirten Ağaoğlu Şirketlerinin sahibi Ali Ağaoğlu darbe girişimlerinin ardından bazı açıklamalarda bulundu.

23 Temmuz 2016 Cumartesi, 00:39
56ebcfa767b0a91640b2c40c

Ağaoğlu Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ali Ağaoğlu bazı açıklamalarda bulundu. Darbecileri kınadığını ve gereken en ağır cezaya çarptırılması gerektiğini, şartlar ne olursa olsun her zaman devletinin ve milletinin yanında olacağını söyleyen Ali Ağaoğlu sözlerine ‘Darbe girişimi sadece devlete yapılan bir saldırı değildi, ülkedeki iş sektörlerinin tamamına da yapılan bir saldırıydı. 15 Temmuz gecesi yaşanılanlar gerçekten çok korkutucuydu, ülkede görevli olan rütbeli vatan hainleri gözlerini karartıp kendi vatandaşlarını öldürmeyi göze alarak onlara uzun namlulu silahlarla ateş açmış bunlar yetmiyormuş gibi bir de tanklarla, helikopterlerle, savaş uçaklarıyla masum halkı öldürmüşlerdir, bunlar kendi koynumuzda beslediğimiz gerçek yılanlardır ve başları ezilecektir’ ifadelerini kullanarak devam etti.

ÜLKEMİZDE İNŞAAT SEKTÖRÜ DURUYORDU

Öte yandan Ali Ağaoğlu ‘Yurt Dışındaki yatırımcıların darbe olaylarından sonra bu iş sahasında tekrar sektöre girme korkuları başladı. Bu zamana kadar her değişen iktidardan sonra ekonomimiz geriye vurmuştur, bu vatan hainleri de ülkeyi bölmek ve ekonomiyi çökertmek için bu girişimde bulundular ve başarısız oldular, bu cuntacıların hain planları istedikleri gibi işleseydi ülkemiz yıllarca geri vuracaktı çok şükür bu badireyi hayırlısıyla atlattık, Allah daha beterinden saklasın. Yurt dışında çalıştığım bazı firmalarda ülkeden desteklerini çekmeyecekler be bizlere yatırım yapmaya devam edecekler’ dedi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir