Beren Saat Anne Olmaya Hazırlanıyor

32 yaşında ki başarılı oyuncunun geçtiğimiz günlerde, hamile olduğunu yönünde haber aldığı konuşulmaya başlandı.

21 Temmuz 2016 Perşembe, 23:50
1107465_620x410

26 Şubat 1984 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara’da Dünya’ya gelen ve oynadığı Aşk-ı Memnu dizisinin ve yer aldığı birçok projenin ardından büyük bir yükseliş yaşayan Beren Saat’in mutluluktan dört köşe olduğu iddia edildi. Magazin kulislerinde konuşulanlara göre evliliğinin ikinci yıl dönümünü kutlamaya sayılı günler kala hamile olduğunu öğrendi.

Son olarak rol aldığı Kösem Sultan dizisinin izlenme oranları bakımında bekleneni veremediğinin itiraf edilmesinin ardından geçtiğimiz günlerde gündeme gelen ünlü oyuncunun yapımcılar tarafından götürülen yeni tekliflere dinlenmek istediği gerekçesi ile olumsuz yanıt vererek eşi Kenan Doğulu ile uçağa atlayıp Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti.

Beren Saat Kenan Doğulu çiftinin Amerika tatiline çıkması ile Kenan Doğulu’nun kardeşi Canan Doğulu’nun da hamile olduğu ve erkek bebek beklediğinin ortaya çıktığını iddia eden bir magazin gazetesi Doğulu ailesine bir bireyin daha katılacağını söyleyerek Beren Saat’in de anne olacağını ifade etti. İddiasını Doğulu ailesinin yakın çevresinde dayandırdığını söyleyen magazin gazetesi bebeğin cinsiyetinin an itibari ile belli olmadığını da dile getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir