Salih Dursun Yuvada Kaldı

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor forması giyen kiralık oyuncu Salih Dursun Galatasaray’da kaldı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi, 01:08
fft104mm3012085

İki sezon önce Galatasaray’dan Trabzonspor’a kiralanan genç oyuncu İsviçre kampındaki azmi ve hırsıyla teknik direktör Riekerink’in takımda kalmasını istediği oyuncular arasında girdi. İsviçre kampında başarılı bir grafik sergileyen ve performansıyla göz dolduran oyuncu yeni sezonda Galatasaray forması giyecek.

Geçtiğimiz sezonun en çok kart gören oyuncuları arasında bulunan agresif kişiliği ile de dikkat çeken oyuncu lige damga vuranlar arasındaydı. Agresif oyun anlayışı sert müdahaleleri ile rakip forvetlerin korkulu rüyası haline gelen Dursun’un Trabzon ile yolları ayrıldı. Birçok karşılaşma da gerek rakip oyuncular ile gerek hakem ile girdiği sözlü atışmalardan dolayı Karadeniz ekibi Trabzonspor yönetimi tarafından da birçok kez uyarılan futbolcu bir türlü uslanmamıştı.

Geçtiğimiz sezon Türk Telekom Arena Ali Sami Yen Spor Kompleksinde oynanan Galatasaray – Trabzonspor derbisinde oyunun en kritik adamlarından olan ve hakemin yere düşürdüğü kırmızı kartı alıp hakeme göstermesi üzerine kırmızı kart gören oyuncu maça damgasını vurmuştu. Yeni sezonda Sarı Kırmızılı ekipte kalan oyuncu takıma adapte olma konusunda sıkıntı çekmediği kısa sürede uyum sağladığı görüşmüştür.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir