Sevilen Dizinin Yeni Oyuncusu Meryem Uzerli

ATV’de yayınlandığı ilk günden beri geniş yankı uyandıran dizinin hanım ağası olan Deniz Çakır’ın diziden ayrılmasının ardından yerini alan ismin Meryem Uzerli olduğu bildirildi.

22 Temmuz 2016 Cuma, 23:49
meryem-uzerli-nin-hayati-belgesel-oldu-1452499640

Dizide canlandırdığı karakter ile diziye renk katan ünlü oyuncu Deniz Çakır dizide Meryem Çakırbeyli karakterine can veriyordu. 1’nci bölümünde bu yana büyük bir keyifle izlenen dizi kısa bir süre içerisinde büyük bir hayran kitlesi kazandı. Daha öncede Kurtlar Vadisi’nde Çakır karakterini canlandıran ünlü oyuncu Oktay Kaynarca bu dizide Hızır Çakırbeyli’yi canlandırdı. Dizideki bir ailenin ebeveynleri olan bu ikilinin dizi aşkı gerçek hayata yansımış ve set dışında da aşk yaşamaya başlamışlardı.

Yaşadıkları aşkı her fırsatta kameralar karşısında pozlar vererek kutlayan ikilinin ilişkilerini sonlandırmasının ardından diziden ayrılma kararı aldığını açıklayan Deniz Çakır’ın dizide canlandırdığı Meryem Çakırbeyli karakteri için yeni bir ismin ortaya atılacağı iddia edildi. Deniz Çakır’dan boşalan Meryem Çakırbeyli koltuğunun Muhteşem Yüzyıl dizisi ile Türk televizyonlarında boy göstermeye başlayan Alman asıllı Türk oyuncu Meryem Uzerli ile doldurulacağı söylendi.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterine hayat veren ve tam söyleyemediği Türkçe kelimelerle birden beğenileri toplayan ve halkın sevgisini kazanan oyuncu Meryem Uzerli ekranlara uzun süre ara vermişti. Diziye katılacağı açıklanan Uzerli’nin haberi set ekibinde şok etkisi yarattı. Yeni dizisi için de heyecanlı olduğu belirten Meryem Uzerli  ‘Uzun zamandır ekranlarda yoktum, bu yeni teklif beni gerçekten çok heyecanlandırdı, ilk defa bir mafya babasının eşinin rolünde oynayacağım için çok heyecanlıyım’ açıklamalarında bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir